Gezilecek Yerler

Aquapark

Aquapark

Avrupa'nın en büyük aquaparkı Adaland şimdi dünyanın en iyi 10 su parkı arasında Türkiye'nin en gözde su eğlence merkezi olan Adaland Aquapark, sizleri ıslak bir gün boyunca sırılsıklam eğlence ve heyecan dolu aktiviteler için bekliyor!Heyecanın, eğlencenin ve güneşin birleştiği bu su parkında kalp atışlarınızı hızlandıracak adrenalin saldırıları ile heyecanı tadacaksınız.

Paraşütle Atlama

Durobzone Merkezi (Uçaktan paraşütle atlama merkezi)

Adrenalin tutkunları ve göklerde süzülmenin hayalini kuranlar için.. Turizm amaçlı çalışmaları da bünyesine kazandıran paraşüt okulunda yabancı ve yerli turistler için tandem atlayışları yapma imkanı var. Sadece on beş dakikalık bir brifing sonrasında tecrübeli tandem pilotları ile 3000 metreden atlayabilir, otuz saniye serbest düşüşten sonra açılan çift kişilik paraşüt ile antik Efes kenti üzerinde süzülüp inanılmaz bir manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.

Tekne Turu Kuşadası

Tekne Turu

Yat limanı yada Güvercin adanın yanından kalkan teknelerle Kuşadasının güzel koyları Soğuk su,Baradan koyu,Hisarönü koyu’na gidip denizin ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.

kuşadası Plajları

Plajlar

Kuşadası’nda 30 kilometreye yakın bir kıyı şeridi içinde plajlarda ve koylarda sörf, yelken, kano, sukayağı, balık avcılığı ve tekne turları yapma imkanı bulabilirsiniz.

Kadınlar Denizi Plajı, Yılancı Burnu Plajı, Güvercinada Plajı, Yavansu Plajı, Kuştur Plajı, Sevgi Plajı, Karaova Plajı, Güzelçamlı Plajı, Kalamaki Plajı...

Tusan, Akyar, Otuzbir, Kadınlar Denizi, Aslan burnu, Karaova, Güzelçamlı, Büyük ve Küçük Kalamaki, İlyas Ağa, Dipburun, Tavşanburnu plajları gibi temiz kumsallar kuzey ve güneye doğru kilometrelerce uzar gider. Kumsal şeritlerinin toplam uzunluğu 20 kilometrenin üzerindedir. Geniş kumsalların yanısıra derinlikten hoşlananlar için, dalmaya elverişli kayalık koylar da Kuşadası’ndadır